Наградени творби от литературния конкурс„Тайната на един продавач на мечти”Официалната церемонияпо награждаване на участницитеще се проведе на 11 май 2016г. /сряда/ от 10:30 ч.в Драматичен театър „Ст.Киров” - Голяма зала |
|
|
ПРОЗА – I възрастова група /7-10 г./ |
I награда | - Яна Симеонова Рафаилова – 10г., гр.София |
II награда | - Атанас Борисов Атанасов – 10г., гр.Варна |
II награда | - Анелия Иванова Иванова – 8г., с.Градина, обл.Пловдив |
III награда | - Атанася Танева – 10г., гр. Петрич |
III награда | - Цветелина Стефкова Маркова – 10г., гр.Сливен |
Поощрение | - Марияна Тонева Въйкова – 10г., гр.Варна |
Поощрение | - Александра Николова – 10г., гр.Сливен |
ПРОЗА - II възрастова група /11-14 г./ |
|
I награда | - Марина Стоянова Михалева – 13г., гр.Димитровград |
II награда | - Денимира Мишева Михова – 14г., гр.Елхово |
III награда | - Ивона Димитрова Иванова – 12г., гр.Стражица |
III награда | - Зюмбюл Назиф Сабри – 14г., с.Мъдрево, обл.Разград |
Поощрение | - Ивана Бисерова Хаджиева – 11г., гр.София |
Поощрение | - Георги Димитров Попов – 13г., гр.Пазарджик |
Поощрение | - Кирилка Петрова Гогушева – 14г., гр.Петрич |
ПРОЗА - III възрастова група /15-18 г./ |
|
I награда |
- Люба Любомирова Тодорова – 16г., гр.София |
II награда | - Венета Димитрова Димитрова – 17г., гр.София |
II награда | - Нелина Пламенова Петрова – 17г., гр.Силистра |
III награда | - Василена Николаева Белева – 15г., гр.Пловдив |
III награда | - Виктория Красимирова Тошева – 16г., гр.Сливен |
Поощрение |
- Мария Атанасова Радева – 18г., гр.Сливен |
Поощрение | - Виктор Димчев Пасков – 17г., гр.Добрич |
Поощрение | - Дарена Ивайлова Дилчовска – 17г., гр.Враца |
Поощрение | - Иван Асен Енчев Енчев – 17г., гр.Ямбол |
|
Поезия – I възрастова група /7-10 г./ |
I награда | - Дебора Тенева – 7г., гр.Раднево |
II награда | - Гергана Илчева – 7г., гр.Раднево |
II награда | - Вeсилена Милкова – 10г., гр.Сливен |
III награда | - Белен Догу – 8г., гр.Кърджали |
III награда | - Илияна-Роси Иванова – 10г., гр.Сливен |
Поощрение | - Мария Галанис - 9г., гр.Сливен |
Поощрение | - Патричия-Елена Шиард – 10г., гр.Сливен |
ПОЕЗИЯ - II възрастова група /11-14 г./ |
|
I награда | - Снежана Стоянова – 14г., гр.Добрич |
II награда | - Светислав Тодоров – 13г.-гр.София |
III награда | - Даниел Петров – 14г., гр.Русе |
III награда | - Александър Иванов –12г.- гр.Бургас |
Поощрение | - Дейвид Деянов Дечев – 12г., гр.Сливен |
Поощрение | - Ивелин Мариянов Крумов – 11г., гр.Русе |
Поощрение | - Мая Орлинова Попова – 11г., гр.Варна |
Поощрение | - Лъчезар Цветков –14г.- гр.София |
Поезия - III възрастова група /15-18 г./ |
|
I награда |
- Елена Дремова - 15г., гр.Бургас |
II награда | - Виктория Николаева – 18г., гр.Елхово |
II награда | - Георги Ставрев – 16г., гр.Пловдив |
III награда | - Димитър Ангелов – 15г., гр.Бургас |
III награда | - Ванина Кузова – 16г., гр.Варна |
Поощрение | - Цветелина Добрева – 17г., гр.Сливен |
Поощрение | - Десислава Паунова – 16г., гр.Котел |